محل تبلیغات شما

به نام خدا

سلام

راستش نمیدونم با اوضاع این روزا نوشتن اینجا فایده ای داره یا نه.نمیدونم کسی هست که بخونه یا دارم برای ارواح حاضر در وبلاگم می نویسم.من اینجا رو عاشقانه دوست دارم.یادگار روزائیه که خوب بودن.صورتی بودن. پر از آرزو و امید بودن.روزایی مشابه همین روزا.اینجا درست مثل اسمشه.

این روزها با این اوضاع(همون اوضاعی که در بالا قید شد) آدم می ترسه حرفی از تفکر و طرز فکر و عقیده بزنه. کجا میخوای حرف از عقیده بزنی؟تو کدوم شبکه اجتماعی؟برای کیا؟جوونا و مخصوصا نوجوونای امروز هیچ عقیده ای ندارن.اصلا هیچ هدفی ندارن.انگار اصلا زندگی نمیکنن.سر یه کلاس سی و اندی نفره بحث عقیدتی که میشه همون اندی نفر حاضر به شرکت در بحثن.که نصفشونم فقط و فقط محض مسخره بازی و خودی نشون دادن صداشون در میاد.یعنی می مونه نصف اون اندی نفر.

این وضعیت خسته م می کنه.آدمهای بی فکر و بی عقیده.حتی اون هایی که صددرصد برعکس من فکر می کنن اینقدر برام خسته کننده نیستن.اقلا بهم میفهمونن که فکر می کنن!که بلدن فکر کنن!آدم های حزب باد بی خاصیت ترین موجودات زمینن.

گاهی فکر می کنم این بی اعتقادی ها حاصل برخورد بد و غیر منطقی برخی از آدمها با نظرهای مخالف با نظرشونه. گاهی هم میگم تغییر دوره و زمونه.تفریحاتی که به سبب تکنولوژی به وجود اومدن و ما رو از هرکاری،حتی فکر کردن باز می دارن. گاهی هم میگم شاید فقط جایی که من در حال حاضر دارم درش زندگی می کنم آدمهاش اینجورین.

نمیدونم اگه یه روزی یه اتفاق بزرگ بیفته ما چکار می کنیم.ماها هیچ نظری نداریم هیچ وقت.هیچ حرفی نداریم. هممون بی تفاوتیم. بی عقیده ایم.هرچه بادا بادیم. خدا به دادمون برسه.

+ شما رو به خدا یه حرفی برای زدن داشته باشین.یه باور و اعتقادی داشته باشین.

بی اعتقادی تا کجا؟

وجدان بیدار،سلام...

تفاوت از زمین تا آسمان است...

فکر ,بی ,یه ,عقیده ,رو ,اندی ,فکر می ,می کنن ,هم میگم ,داشته باشین ,بی اعتقادی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چرت نامه خودم